1.5SMC15AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC15AT3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12.8V 21.2V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC15AT3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC15AT3G
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC15AT3G Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12.8V 21.2V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6038 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC15AT3G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 14.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC15AT3GOSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 71A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -