1.5KE210A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE210A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5KE210A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE DO201
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE210A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5KE210A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE210A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 5755 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE210A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) - Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp -
Τάση - Ανάλυση (Min) - Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201
Σειρά 1.5KE Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)