1.5KE22-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KE22-E3/54 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC 1.5KE
Φύλλα δεδομένων: 1.5KE22-E3/54.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5KE22-E3/54
Αριθμός εξαρτήματος 1.5KE22-E3/54 Κατασκευαστής Vishay Semiconductor Diodes Division
Διαθέσιμη ποσότητα 4067 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5KE22-E3/54.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 17.8V Τάσης - Ανάλυση 1.5KE
Τύπος Zener Σειρά TransZorb®
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 47A
Πόλωση DO-201AA, DO-27, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1.5KE22-E3/54 Περιγραφή TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC 1.5KE
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 31.9V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -