0MAX060.HXGLO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 60A 32VAC/VDC 100PC
Φύλλα δεδομένων: 0MAX060.HXGLO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MAX060.HXGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0MAX060.HXGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 60A 32VAC/VDC 100PC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23046 pcs Φύλλο δεδομένων 0MAX060.HXGLO.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Σειρά MAXI®
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, Max Αλλα ονόματα 0MAX060HXGLO
MAX060.HXGLO
MAX060HXGLO
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 60A Χρώμα Blue