0MAX040.XPGLO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων: 1.0MAX040.XPGLO.pdf2.0MAX040.XPGLO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0MAX040.XPGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0MAX040.XPGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12922 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0MAX040.XPGLO.pdf2.0MAX040.XPGLO.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Σειρά MAXI®
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, Max Αλλα ονόματα MAX040.XPGLO
MAX040PGLO
MAX40PGLO
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 40A Χρώμα Orange