0JTD175.X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD175.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 175A 600VAC/500VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD175.X.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 673 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD175.X
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD175.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 175A 600VAC/500VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 673 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD175.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα JTD 175
JTD175
JTD175.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 175A
Τάξη J Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Transformer Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0JTD17.5TXID
0JTD17.5TXID
Σε απόθεμα: 3675 pcs
Κατεβάστε: 0JTD17.5TXID.pdf
RFQ
0JTD17.5T
0JTD17.5T
Σε απόθεμα: 5065 pcs
Κατεβάστε: 0JTD17.5T.pdf
RFQ
0JTD175.XXID
0JTD175.XXID