0JTD125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD125.X
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/500VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD125.X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD125.X
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD125.X Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/500VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1011 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD125.X.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 500V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals Αλλα ονόματα 0JTD125.X-ND
F11182
JTD 125
JTD125
JTD125.X
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 125A