0JTD050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0JTD050.T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD050.T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD050.T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD050.T
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD050.T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2910 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD050.T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα JTD 50
JTD050
JTD050.T
JTD50
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 50A