0JTD045.TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD045.TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD045.TXID
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD045.TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2280 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD045.TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.063" Dia x 2.374" L (27.00mm x 60.30mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Alarm Indicating Αλλα ονόματα JTD 45ID
JTD045.TXID
JTD045ID
JTD45ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 45A