0JTD03.2T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 0JTD03.2T
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD03.2T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD03.2T
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD03.2T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4359 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD03.2T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Αλλα ονόματα JTD 3-2/10
JTD03.2
JTD03.2T
JTD3.2
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 3.2A
Τάξη J Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA AC, 20kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL εφαρμογές Transformer Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0JTD025.T
0JTD025.T
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 4635 pcs
Κατεβάστε: 0JTD025.T.pdf
RFQ
0JTD03.5TXID
0JTD03.5TXID
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Σε απόθεμα: 3712 pcs
Κατεβάστε: 0JTD03.5TXID.pdf
RFQ
0JTD03.2TXID
0JTD03.2TXID