0JTD025.TXID
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: 0JTD025.TXID.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0JTD025.TXID
Αριθμός εξαρτήματος 0JTD025.TXID Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4736 pcs Φύλλο δεδομένων 0JTD025.TXID.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) Σειρά POWR-GARD®, POWR-PRO® JTD_ID
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Alarm Indicating Αλλα ονόματα JTD 25ID
JTD025.TXID
JTD025ID
JTD25ID
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά Indicating τρέχουσα Αξιολόγηση 25A