0ATO015.HXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0ATO015.HXGLO
Αριθμός εξαρτήματος 0ATO015.HXGLO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 67306 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Σειρά ATO®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, ATO/ATC Αλλα ονόματα 0ATO015HXGLO
ATO015.HXGLO
ATO015HXGLO
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Fuse Τύπος Automotive
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Χρώμα Blue