0ATO010.VXPK
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK BOX
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0ATO010.VXPK
Αριθμός εξαρτήματος 0ATO010.VXPK Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK BOX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4170 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) Σειρά ATO®
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Blade, ATO/ATC Αλλα ονόματα 0ATO010VXPK
ATO010.VXPK
ATO010VXPK
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Fuse Τύπος Automotive τρέχουσα Αξιολόγηση 10A