067502.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067502.5MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067502.5MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067502.5MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 067502.5MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101978 pcs Φύλλο δεδομένων 067502.5MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 675 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 9.25
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0342 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06751
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: SIGN ESD/STATIC 6"X1" BLCK/YLLW
Σε απόθεμα: 71707 pcs
Κατεβάστε: 06751.pdf
RFQ
067502.5DRT4P
067502.5DRT4P
Κατεβάστε: 067502.5DRT4P.pdf
RFQ
067502.5MXE
067502.5MXE
Κατεβάστε: 067502.5MXE.pdf
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: USB MINIB SMT RCPT 5CKT GOLD
Κατεβάστε: 0675031230.pdf
Περιγραφή: MINI BRECEPTACLE ASS'Y FOR SMT
067501.6MXEP
067501.6MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 067501.6MXEP.pdf
Περιγραφή: USB SERIES MINI-B RCPT SMD
067502.5DRT4
067502.5DRT4
Κατεβάστε: 067502.5DRT4.pdf
06752
Κατασκευαστές: Desco
Κατεβάστε: 067501.6MXE.pdf
Κατεβάστε: 067501.6DRT4P.pdf
Περιγραφή: CONN RECEPT MINIUSB R/A 5POS SMD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών