067502.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067502.5MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 067502.5MXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 067502.5MXE
Αριθμός εξαρτήματος 067502.5MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 76089 pcs Φύλλο δεδομένων 067502.5MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 675 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0675 02.5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 9.25 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0342 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: MINI BRECEPTACLE ASS'Y FOR SMT
Σε απόθεμα: 5046 pcs
Κατεβάστε: 0675032020.pdf
RFQ
067501.6DRT4P
067501.6DRT4P
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 067501.6DRT4P.pdf
RFQ
067502.5DRT4
067502.5DRT4
Κατεβάστε: 067502.5DRT4.pdf
06751
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: SIGN ESD/STATIC 6"X1" BLCK/YLLW
Κατεβάστε: 06751.pdf
Κατεβάστε: 067502.5DRT4P.pdf
Κατεβάστε: 067501.6DRT4.pdf
Περιγραφή: USB SERIES MINI-B RCPT SMD
067502.5MXEP
067502.5MXEP
Κατεβάστε: 067502.5MXEP.pdf
Περιγραφή: USB MINIB SMT RCPT 5CKT GOLD
067501.6MXE
067501.6MXE
Κατεβάστε: 067501.6MXE.pdf
067501.6MXEP
067501.6MXEP
Κατεβάστε: 067501.6MXEP.pdf
Περιγραφή: CONN RECEPT MINIUSB R/A 5POS SMD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών