06723.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06723.15MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 06723.15MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06723.15MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 06723.15MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88328 pcs Φύλλο δεδομένων 06723.15MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 672 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 5.95
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0253 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL
Σε απόθεμα: 108739 pcs
Κατεβάστε: 06723.15DRT4.pdf
RFQ
06723
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Κατεβάστε: 06723.pdf
RFQ
06722
Κατασκευαστές: Desco
Κατεβάστε: 06722.pdf
06723.15DRT4P
06723.15DRT4P
Κατεβάστε: 06723.15DRT4P.pdf
06723.15MXE
06723.15MXE
Κατεβάστε: 06723.15MXE.pdf
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 4"X4" 250PC
Κατεβάστε:
Περιγραφή: LABEL GROUND POINT ROUND 10PC
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN RCPT USB R/A DL TYPE A 8POS
Περιγραφή: USB DUAL STACKED A CONN GOLD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών