06723.15MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
06723.15MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 06723.15MXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06723.15MXE
Αριθμός εξαρτήματος 06723.15MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 112012 pcs Φύλλο δεδομένων 06723.15MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Σειρά 672 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα 0672 3.15 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 5.95 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0253 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Σχετικά προϊόντα
06727
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Σε απόθεμα: 6484 pcs
Κατεβάστε: 06727.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 2"X1" 500PC
Κατεβάστε: 06725.pdf
RFQ
Περιγραφή: LABEL GROUND POINT ROUND 10PC
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 06723.15DRT4.pdf
Περιγραφή: LABEL ESD/STATIC 4"X4" 250PC
Κατεβάστε:
06723.15DRT4P
06723.15DRT4P
Κατεβάστε: 06723.15DRT4P.pdf
06723.15MXEP
06723.15MXEP
Κατεβάστε: 06723.15MXEP.pdf
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN RCPT USB R/A DL TYPE A 8POS
Περιγραφή: USB DUAL STACKED A CONN GOLD
067206.5MXEP
067206.5MXEP
Περιγραφή: FUSE GLASS 6.5A 250VAC AXIAL
Κατεβάστε: 067206.5MXEP.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών