06633.15HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 06633.15HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06633.15HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 06633.15HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4705 pcs Φύλλο δεδομένων 06633.15HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 663 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 06633.15 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 76 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.017 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06631.25HXSL
06631.25HXSL
Περιγραφή: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Σε απόθεμα: 4658 pcs
Κατεβάστε: 06631.25HXSL.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Σε απόθεμα: 65495 pcs
Κατεβάστε: 0664-1-15-15-06-14-10-0.pdf
RFQ
06631.25MALL
06631.25MALL
Κατεβάστε: 06631.25MALL.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .022-.032 SWAGE
Κατεβάστε: 0664-1-15-01-06-01-10-0.pdf
06633.15ZRLL
06633.15ZRLL
Κατεβάστε: 06633.15ZRLL.pdf
06637N
06637N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: FILE,6",FARMERS OWN,CDD,152MM
Κατεβάστε:
06633.15HXLL
06633.15HXLL
Κατεβάστε: 06633.15HXLL.pdf
06632
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SHPG PKG TP 1.88"X54.6YD
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 06631.25ZRLL.pdf
Κατεβάστε: 06633.15MALL.pdf
Κατεβάστε: 06631.25HXLL.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών