06631.25HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 06631.25HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06631.25HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 06631.25HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4658 pcs Φύλλο δεδομένων 06631.25HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 663 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 06631.25 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.05 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CCC, CSA, KTL, METI, SEMKO, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06633.15HXLL
06633.15HXLL
Περιγραφή: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
Σε απόθεμα: 5489 pcs
Κατεβάστε: 06633.15HXLL.pdf
RFQ
06632
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SHPG PKG TP 1.88"X54.6YD