06621.25HXSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 06621.25HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 06621.25HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 06621.25HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5689 pcs Φύλλο δεδομένων 06621.25HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 662 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 06621.25 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.68 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.045 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, SEMKO, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06623.15HXLL
06623.15HXLL
Περιγραφή: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL