066202.5HXSL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: 066202.5HXSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 066202.5HXSL
Αριθμός εξαρτήματος 066202.5HXSL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5822 pcs Φύλλο δεδομένων 066202.5HXSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Σειρά LT-5™ 662 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Vertical
Αλλα ονόματα 066202.5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.94 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.024 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, SEMKO, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
06621.25HXLL
06621.25HXLL
Περιγραφή: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Σε απόθεμα: 4467 pcs
Κατεβάστε: 06621.25HXLL.pdf
RFQ
0662005.ZRLL
0662005.ZRLL
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD