0603SFS500F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFS500F/32-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 5A 32VDC 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603SFS500F/32-2.pdf2.0603SFS500F/32-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603SFS500F/32-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 5A 32VDC 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161936 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603SFS500F/32-2.pdf2.0603SFS500F/32-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W x 0.031" H (1.60mm x 0.80mm x 0.80mm)
Σειρά SFS Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 0603SFS500F/32-2CT
0603SFS500F/32CT
0603SFS500F/32CT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3.2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.013 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A