0603SFS400F/32-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603SFS400F/32-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603SFS400F/32-2.pdf2.0603SFS400F/32-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603SFS400F/32-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194402 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603SFS400F/32-2.pdf2.0603SFS400F/32-2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W x 0.031" H (1.60mm x 0.80mm x 0.80mm)