05073.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
05073.15MXP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC SMD
Φύλλα δεδομένων: 05073.15MXP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 05073.15MXP
Αριθμός εξαρτήματος 05073.15MXP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40863 pcs Φύλλο δεδομένων 05073.15MXP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 650V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Σειρά 507 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Αλλα ονόματα F7692 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 9.3 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.056 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 150A
εγκρίσεις CE, cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
05071.25MXP
05071.25MXP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD
Σε απόθεμα: 43738 pcs
Κατεβάστε: 05071.25MXP.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 2.5 W/B CRIMP REC TERM