05073.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
05073.15MXEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 05073.15MXEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 05073.15MXEP
Αριθμός εξαρτήματος 05073.15MXEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34445 pcs Φύλλο δεδομένων 05073.15MXEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 650V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Σειρά 507 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial)
Αλλα ονόματα F7691 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 9.3 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.056 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 150A
εγκρίσεις CE, cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: TWT,STR,BF,PSA,CTL .070X.500X.16
Σε απόθεμα: 7283 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
050706.3MXEP
050706.3MXEP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC AXIAL
Κατεβάστε: 050706.3MXEP.pdf
RFQ
05071.25MXP
05071.25MXP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 1.25A 650VDC SMD
Κατεβάστε: 05071.25MXP.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PC PIN CIRC .020DIA TINLEAD
Κατεβάστε: 0508-0-00-01-00-00-03-0.pdf
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 2.5 W/B CRIMP REC TERM
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PC PIN CIRC 0.020DIA GOLD
Κατεβάστε: 0508-0-00-21-00-00-03-0.pdf
Περιγραφή: 1.25 W/B CRIMP REC TERM
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 6.3A 650VDC SMD