04941.75NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04941.75NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE 1.75A 32V 0603
Φύλλα δεδομένων: 04941.75NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 04941.75NR
Αριθμός εξαρτήματος 04941.75NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE 1.75A 32V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161524 pcs Φύλλο δεδομένων 04941.75NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά 494
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), Concave Αλλα ονόματα 4941.75NR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0903
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.032 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.75A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UR