049402.5NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
049402.5NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 0603
Φύλλα δεδομένων: 049402.5NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 049402.5NR
Αριθμός εξαρτήματος 049402.5NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 2.5A 32VAC/VDC 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171126 pcs Φύλλο δεδομένων 049402.5NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Σειρά 494
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 49402.5NR
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.144
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A