046802.5NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046802.5NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 046802.5NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 046802.5NR
Αριθμός εξαρτήματος 046802.5NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110681 pcs Φύλλο δεδομένων 046802.5NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Σειρά SlimLine™ 468
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα F5707CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.011
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.0224 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 50A DC εγκρίσεις CSA, UL