046801.5NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046801.5NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: 046801.5NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 046801.5NR
Αριθμός εξαρτήματος 046801.5NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145432 pcs Φύλλο δεδομένων 046801.5NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Σειρά SlimLine™ 468
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 046801.5NR-ND
0468015NR
F2569TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.288
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.0475 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL