0467.500NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0467.500NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 500MA 32VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0467.500NR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0467.500NR
Αριθμός εξαρτήματος 0467.500NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 500MA 32VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117445 pcs Φύλλο δεδομένων 0467.500NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Σειρά 467
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα F1391DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0087
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.187 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL