0467.375NRHF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0467.375NRHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 375MA 32VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0467.375NRHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0467.375NRHF
Αριθμός εξαρτήματος 0467.375NRHF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 375MA 32VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143682 pcs Φύλλο δεδομένων 0467.375NRHF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Τάση Αξιολόγηση - AC 32V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm) Σειρά 467
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 0467.375NRHF-ND
F11419TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0035
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.3 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 375mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL