0433.750NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0433.750NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0433.750NR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0433.750NR
Αριθμός εξαρτήματος 0433.750NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 750MA 63VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5365 pcs Φύλλο δεδομένων 0433.750NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 63V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Σειρά 433
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα F1379TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.017
DC κρύο αντίσταση 0.137 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A