0433.250NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0433.250NR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0433.250NR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0433.250NR
Αριθμός εξαρτήματος 0433.250NR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4335 pcs Φύλλο δεδομένων 0433.250NR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Σειρά 433
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 0433250NR
F1375CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 90°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.001
DC κρύο αντίσταση 0.625 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A