0298500.ZXH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298500.ZXH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 500A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298500.ZXH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298500.ZXH
Αριθμός εξαρτήματος 0298500.ZXH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 500A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19427 pcs Φύλλο δεδομένων 0298500.ZXH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.422" H (29.20mm x 19.05mm x 10.72mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298500.ZXH-ND
0298500ZXH
F4777
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 0.000092 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500A Χρώμα Brown
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA εγκρίσεις -
Σχετικά προϊόντα
0298450.ZXH
0298450.ZXH
Περιγραφή: FUSE AUTO 450A 32VDC AUTO LINK
Σε απόθεμα: 19118 pcs
Κατεβάστε: 0298450.ZXH.pdf
RFQ
0298500.ZXA
0298500.ZXA
Κατεβάστε: 0298500.ZXA.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CONN TERM BLOCK 7.62MM 4-POS