0298500.ZXA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298500.ZXA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 500A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 0298500.ZXA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298500.ZXA
Αριθμός εξαρτήματος 0298500.ZXA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 500A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21560 pcs Φύλλο δεδομένων 0298500.ZXA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.700" L x 0.750" W x 0.390" H (68.58mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά 298 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 298500.ZXA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Fuse Τύπος Automotive DC κρύο αντίσταση 0.092 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 500A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 2kA εγκρίσεις -
Σχετικά προϊόντα
0298500.ZXS
0298500.ZXS
Σε απόθεμα: 5979 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CONN TERM BLOCK 7.62MM 4-POS
Σε απόθεμα: 8412 pcs
Κατεβάστε: 0298560000.pdf
RFQ
0298500.TXN
0298500.TXN
Περιγραφή: FUSE AUTO 500A 32VDC 10 PACK
Κατεβάστε: 0298500.TXN.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CONN TERM BLOCK 7.62MM 3POS OR