0298100.ZXEH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298100.ZXEH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 1.0298100.ZXEH.pdf2.0298100.ZXEH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298100.ZXEH
Αριθμός εξαρτήματος 0298100.ZXEH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39509 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0298100.ZXEH.pdf2.0298100.ZXEH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά MEGA® Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 0298100.ZXEH-ND
0298100ZXEH
298100
F3322
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 31100 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.000562 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 100A