0298100.TXN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298100.TXN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Φύλλα δεδομένων: 1.0298100.TXN.pdf2.0298100.TXN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0298100.TXN
Αριθμός εξαρτήματος 0298100.TXN Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11774 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0298100.TXN.pdf2.0298100.TXN.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 2.700" L x 0.750" W x 0.390" H (68.58mm x 19.05mm x 9.90mm)
Σειρά 298 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Auto Link
Αλλα ονόματα 298100.TXN Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 21500 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.72 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 100A