029707.5U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
029707.5U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 029707.5U
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
Φύλλα δεδομένων: 029707.5U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 029707.5U
Αριθμός εξαρτήματος 029707.5U Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 371416 pcs Φύλλο δεδομένων 029707.5U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Σειρά MINI® 297 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature
Αλλα ονόματα 029707.5U-ND
29707.5U
F6080
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 68 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 0.01085 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Χρώμα Brown Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1kA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: JUMPER FOR DK 4/AKZ 4 3POS
Σε απόθεμα: 61030 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: PARTITION HPT 1X50MM HRD PAPER
Σε απόθεμα: 71557 pcs
Κατεβάστε: 0297100000.pdf
RFQ
029707.5L
029707.5L
Κατεβάστε: 029707.5L.pdf
029707.5WXUL
029707.5WXUL
Κατεβάστε: 029707.5WXUL.pdf
029707.5WXT
029707.5WXT
Κατεβάστε: 029707.5WXT.pdf
Περιγραφή: JUMPER FOR DK 4/AKZ 4 2POS