029707.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
029707.5H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 029707.5H
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
Φύλλα δεδομένων: 029707.5H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 029707.5H
Αριθμός εξαρτήματος 029707.5H Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 469892 pcs Φύλλο δεδομένων 029707.5H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Σειρά MINI® 297 Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade, Miniature
Αλλα ονόματα 029707.5H-ND
29707.5H
F11077
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 68 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Automotive
DC κρύο αντίσταση 10.85 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A