026301.5WAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026301.5WAT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 026301.5WAT1L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 026301.5WAT1L
Αριθμός εξαρτήματος 026301.5WAT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75333 pcs Φύλλο δεδομένων 026301.5WAT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Σειρά PICO® II 263 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 26301.5WAT1L Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.398 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0635 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, PSE, UR
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
026301.5MXL
026301.5MXL
Σε απόθεμα: 83536 pcs
Κατεβάστε: 026301.5MXL.pdf
RFQ
026301.5WRT2
026301.5WRT2
Κατεβάστε: 026301.5WRT2.pdf
RFQ
026302.5M
026302.5M
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL