026301.5VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026301.5VXL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 026301.5VXL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 026301.5VXL
Αριθμός εξαρτήματος 026301.5VXL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20787 pcs Φύλλο δεδομένων 026301.5VXL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Σειρά PICO® II 263 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 26301.5VXL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.398 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0635 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A