0253007.NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253007.NRT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 7A 125VAC/VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0253007.NRT1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0253007.NRT1
Αριθμός εξαρτήματος 0253007.NRT1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 7A 125VAC/VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 29682 pcs Φύλλο δεδομένων 0253007.NRT1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 253
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 10.4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.0105 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC εγκρίσεις CSA, QPL, TUV, UR
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
025301.5V
025301.5V
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Σε απόθεμα: 9555 pcs
Κατεβάστε: 025301.5V.pdf