0253005.NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253005.NRT1L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 0253005.NRT1L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0253005.NRT1L
Αριθμός εξαρτήματος 0253005.NRT1L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5127 pcs Φύλλο δεδομένων 0253005.NRT1L.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Σειρά PICO® II 253
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 4.14 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.0155 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A AC, 300A DC εγκρίσεις CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR