023302.5MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023302.5MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 023302.5MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023302.5MXE
Αριθμός εξαρτήματος 023302.5MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5873 pcs Φύλλο δεδομένων 023302.5MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)