0233010.MXF20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0233010.MXF20P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.0233010.MXF20P.pdf2.0233010.MXF20P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0233010.MXF20P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91399 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0233010.MXF20P.pdf2.0233010.MXF20P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 233 Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 0233010MXF20P
233010.MXF20P
233010MXF20P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 274.115 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0066 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 10kA
εγκρίσεις CE, CSA, PSE, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
023301.6MXW
023301.6MXW
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.6A 125VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 4499 pcs
Κατεβάστε: 023301.6MXW.pdf
RFQ
023302.5M
023302.5M
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM