02301.25DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02301.25DRT1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 02301.25DRT1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02301.25DRT1P
Αριθμός εξαρτήματος 02301.25DRT1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112690 pcs Φύλλο δεδομένων 02301.25DRT1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Σειρά 230
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial) Αλλα ονόματα 02301.25DRT1P-ND
0230125DRT1P
2301.25DRT1P
2301.25T1P
F1856TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 9.8
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.146 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC εγκρίσεις CE, CSA, PSE, UL