023003.5VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023003.5VXSP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 023003.5VXSP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 023003.5VXSP
Αριθμός εξαρτήματος 023003.5VXSP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16382 pcs Φύλλο δεδομένων 023003.5VXSP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Σειρά 230
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard (Axial) Αλλα ονόματα 23003.5VXSP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 110
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0312 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A AC, 10kA DC