0224.250DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.250DRT1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
Φύλλα δεδομένων: 0224.250DRT1P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224.250DRT1P
Αριθμός εξαρτήματος 0224.250DRT1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5714 pcs Φύλλο δεδομένων 0224.250DRT1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Σειρά 224
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Αλλα ονόματα 224.250T1P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.03
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 1.15 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 10kA DC