0224.125HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.125HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0224.125HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224.125HXW
Αριθμός εξαρτήματος 0224.125HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4932 pcs Φύλλο δεδομένων 0224.125HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 224 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0224.125
0224.125H
0224.125M
0224.125MXW
224 .125(BULK)
224.125(BULK)
224.125W
F620
H224.125
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.00286 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 3.9 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL