0224.100HXW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.100HXW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0224.100HXW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224.100HXW
Αριθμός εξαρτήματος 0224.100HXW Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5670 pcs Φύλλο δεδομένων 0224.100HXW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 224 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0224.100W
224.100-ND
224.100W
H224.100
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.00075 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 6.15 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL